Загрузка...

Величне століття Роксолана онлайн усі серії українською

Величне століття Роксолана онлайн усі серії українською смотреть онлайн
11.07.2017, 18:13 Добавлена серия 155
Комментариев: 137
Великолепный Век
У 2011 році вперше на екрани телевізорів на каналі 1+1 вийшов дуже популярний серіал Величне століття. Це є український переклад турецького сериалу "Великолепный век". Багато українських глядачів одразу полюбили його усім серцем. У чому же секрет цього серіалу Величне століття? Відповідь проста - історичний серіал Роксолана розповідає про пригоди и життя простої української дівчини, яка мала імя Настуня Лісовська. Коли вона була ще дівкою, її схопили и відвезли до гарему султана, який мав прізвисько Величний, бо він був дуже розумна і талановита людина. Там Роксолана отримала імя Хюррем та стала улюбленою жінкою для султана. Минав час і Роксолана потроху стала головною у гаремі Сулеймана, а сам Сулейман поставив її головною своєю жінкою. У Роксолани було богато ворогів в гаремі, однак вона жорстоко розправилася с усіма суперницями. Серіал Величне століття напевне сподобається тим, хто любить красиві будинки и розкішни наряди жінок, а також хто з інтересом буде дивитись за гаремними інтригами.

Для любителей турецких сериалов на украинском языке предлагается посмотреть интересный турецкий сериал "1001 ночь" с украинским переводом.

Для любителей латиноамериканских сериалов на украинском языке предлагается посмотреть интересный колумбийский сериал "Чужі гріхи (Чужие грехи)" с украинским переводом.

Смотреть онлайн Величне століття Роксолана онлайн усі серії українською все серии